ילדים זה שמחה, ילדים זה ברכה. אך לפני שמגיח התינוק לאוויר העולם, קיימות ההכנות לקראתו. האם מתחילה לחשוב על עיצוב החדר, מיטה או שמא לול, שידה, בגדים וכיו"ב. האושר שממלא את המכרים והסביבה ברגע הלידה מתורגם בין השאר לאותן מתנות ליולדת, דרכן אנו יכולים להשתתף בשמחה. בדיוק לשם כך פיתחו חברות שונות ומגוונות חבילות לידה אשר מכילות בתוכו מוצרים בסיסיים לקראת בואו של הרך הנולד.

קיימות כיום בשוק מגוון רחב של חבילות לידה בטווח מחירים משתנה. החברות מציעות להריונית כמה אופציות: חבילה בסיסית המכילה בתוכה מיטה, שידה,סלקל וכן כיסא לרכב בתוספת ציוד נלווה כגון: טיטולים, בקבוקים וכדומה.במקביל, ישנה אפשרות לשדרג את החבילה על-ידי הוספת אינטרקום, עגלות מודולריות ועוד.

חבילות לידה מגיעות במגוון צבעים כאשר ניתן לבחור בין הצבעים הקלאסיים, כחול- לבן וורוד- לבת. לבין צבעים המתאימים לשני המינים כגון: צהוב, אדום וכו^. בבואכם לבחור חבילה חשוב מאוד לבדוק את תו התקן. בנוסף, יש לבדוק שהחבילה מתאימה לצרכי היולדת ושבמידת הצורך ניתן יהיה לערוך בה שינויים נדרשים.

השלב של קניית חבילות לידה הוא שלב מרגש ומהנה אך לעיתים יכול ליצור מצב של בלבול.  כדי למנוע מצב של בלבול חשוב להתייעץ עם המשפחה, חברים ועמיתים שיספקו לכם טיפים מניסיונם העשיר, וכך באמצעות גלישה לאתר תיחסך מכם עבודת איסוף בין חנויות שכוללת חנייה ותשלום לחנות עבור שכירות, למשל, מה שמעלה את המחיר – החבילות המוזמנות פותרות לכם מגוון קשיים בריכוזן במוצר אחד, אטרקטיבי, מתאים לכל דרישה פיננסית, יעיל ומרוכב במיוחד מראש.

בבואכם לרכוש ערכו סקר שוק קטן ובידקו את אשר ברצונכם להעניק, מהי התכולה, מהו התמחור – כך תזכו במתנה הולמת את הצרכים , במשלוח זריז ובחיוך אצל כולם, הנותן והמקבל, ומה שהכי חשוב – שיהיה במזל טוב!