מתנה ליולדת

בחירת מתנות לידידה או עמיתה שילדה אינה פשוטה לאף אחד, אך בטח ובטח שלא לגברים. גברים, ואם נמקד את הדברים – רווקים, לא ממש יודעים איזו מתנה ליולדת כדאי לקנות ולכן פונים לכל עזרה שיוכלו לקבל בכדי למצוא. להלן מורה נבוכים לרווק המתלבט איזו מתנה מתאימה לאישה שזה עתה ילדה יחד עם הצעות למספר מתנות חביבות. לא לשכוח להגדיר לכם תקציב מראש!

 

פרקטיות היא שם המשחק

גאדג^טים וצעצועי התפתחות הם יפים ונחמדים אך אם אתה רוצה לבחור מתנה ליולדת שתוערך ותהיה טובה במיוחד עליך לחפש מוצר שימושי קודם כל ולפני הכל. איך עושים זאת? מתייעצים. אם אין לך אחות/קרבת משפחה או ידידה שיכולה למקד אותך אפשר ללכת על בטוח ולרכוש חבילת לידה – חבילה מעוצבת המכילה מספר פריטים שימושיים בטיפול בתינוק. לרוב החבילה כוללת מספר טיטולים, חיתולי בד, שמיכה, כובע ובגדים ולעתים גם מוצץ ומגבת. בימים הראשונים שלאחר הלידה מוצרים אלו חשובים במיוחד והם יוערכו מאוד.

 

ובכל זאת גאדג^טים?

אם נפשך חשקה ברכישת צעצועי התפתחות מתקדמים או אביזרים טנוכלוגיים אחרים שיכולים לשמש תינוקות יש לזכור רק כי לרוב הם לא יוכלו להשתמש בהם לפני גיל שבועיים-חודש. מתנה ליולדת בתחום זה יכולה להיות מזרן פעילות לתינוק שיעודד שכיבה על הבטן, "אוניברסיטה", טרמפולינה (נראה ככסא עם רטט המרגיע את התינוק עם מנגינות וצעצועים) או צעצועי פעילות אחרים.