מתנות ליולדת בהמון אהבה

 

כשרוצים לבחור מתנה עבור יולדת, אין ספק שהמחשבה הראשונית היא התחשבות במה שהיולדת צריכה קודם כל. לאחר ההריון והציפייה המרגשת הגיע הרגע המיוחל והתינוק הגיע לעולם. זוהי עת של רגשות רבים אך גם של עייפות ולאות וכעת הכי טוב יהיה לעטוף את היולדת בהרבה אהבה ותשומת לב. אילו מתנות ליולדת אפשר לקנות, שיביעו את רגש האהבה העצום אליה?

 

מתנות ליולדת – פינוקי ספא

על היולדת עבר הרבה מאוד לאחרונה; הריון ולידה שניהם הם תהליכים מאמצים מאוד, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית – ועל כן מתנות ליולדת שיביעו אהבה ותשומת לב אישית יכולות להיות פינוקי ספא לדוגמא. היולדת חוזרת לעצמה ומתאוששת לאט מתהליך הלידה, וזירוז החלמה באמצעות אמבטיות חמימות ומפנקות בהן קצף ריחני בניחוח האהוב יכול לעשות רק טוב לנשמה, וגם לגוף. קרמים מיוחדים המסייעים להפחתת תופעת סימני המתיחה גם כן יהוו מתנה נפלאה, והעיקר הוא לתת ליולדת תחושה טובה לגבי הנשיות שלה – דבר שלעתים קצת הולך לאיבוד בחודשים הראשונים עם העייפות, ההנקה וקשיי ההסתגלות.

 

מתנות ליולדת – ביגוד מפנק לבית

חופשת הלידה עד מהרה מתגלה כעבודה המאומצת ביותר שידעה היולדת, במיוחד לאחר הלידה הראשונה. לכן, דווקא ביגוד מפנק לבית יכול להיות מתנה ליולדת ואפילו מתנה נהדרת. חלוק רחצה או חלוק בית מחומר רך, פיג^מה חורפית חמימה או כתונת קיץ אוורירית ונעימה – אין ספק כי מתנת תשומת לב זו תחמם את ליבה של היולדת הטרייה.

 

מתנות ליולדת – בגדים עם כיתוב בהקדשה אישית

מתנה חדשה ורעננה שיכולה להעלות חיוך היא חולצה או גופייה עם כיתוב בהקדשה אישית – כמו למשל אמא, אמא ושם היולדת), ויש גם מתנות משולבות – כמו למשל גופייה עם תיק תואם שיכול לשמש הן כתיק אישי והן כתיק החתלה כשיוצאים מהבית – אביזר שימושי ביותר.