מתנה ליולדת עם תאומים

 

אם לידת תינוק אחד היא מרגשת, הרי שלידת תאומים הינה מרגשת פי שבעה. כמה שמחה ואושר כשיש שניים, אך גם עבודה קשה ללא כל צל של ספק. איזו מתנה ליולדת ניתן לרכוש עבור יולדת תאומים? כיום ניתן למצוא ברשת אתרים רבים המציעים חבילות לידה זוגיות להורים הטריים, וגם שפע של מתנות מקוריות. מילת הקסם כאן היא פריטים שימושיים… להלן דוגמא לחבילת לידה שיכולה להוות מתנה נפלאה ללידת תאומים.

 

הדוגמה אם כן היא סט זוגי חגיגי כמתנה ליולדת תאומים, המותאם על פי המינים של התינוקות (ניתן להתאים גוונים גם לפי בקשה), והכולל את הפריטים הבאים: 2 שמיכות תינוק רכות ומלטפות המשמשות כשמיכת קיץ ובחורף ציפה לשמיכת פוך, זוג חיתולי טטרה (בד), זוג בגדי גוף לבחירה, קצרים או ארוכים, זוג כובעים וזוגות גרביים. כמובן שכל הפריטים בגוונים המותאמים למין התינוקות.

 

להפיכת מתנות ליולדת כמו הסט המפורט לעיל לאישי, ניתן להזמינו עם עיצוב אישי – הדפס על פי תמונות אישיות ועם שמם של התינוקות, כל שלכל תינוק הפריטים שלו – והאמינו שכאשר מדובר בתינוקות תאומים ישנה חשיבות גדולה לפריטים שונים, במיוחד כשהתאומים הם מאותו המין. ניתן גם להדפיס דמויות דיסני או דמויות מצוירות אחרות מכל סוג, על פי הטעם האישי של המזמין.

 

מתנה ליולדת מסוג זה הינה מתנה קסומה ומיוחדת ומובטח כי תהיה שימושית מאוד – וכשיש תאומים חדשים בבית זוהי התכונה החשובה ביותר שצריכה להיות למתנה. אנו ממליצים בחום על סט זה כמתנה מקורית וייחודית שגם לאחר שכבר לא תשמש את התינוקות תמיד יוכלו להישמר הפריטים למזכרת מתוקה ונעימה מהלידה.