לקנות מתנת לידה זו לא בעיה גדולה או אתגר, אבל לקנות מתנת לידה שהיא גם מקורית גם נוגעת וגם מרגשת – זה כבר סיפור אחר לגמרי. זה אתגר שלא כולנו יכולים לעמוד בו והסיבות לכך הן רבות: לחלקנו אין מספיק זמן, לחלקנו אין מספיק כסף, לאחרים אין מספיק דימיון ולחלקנו פשוט אין את "זה", את המרכיב הייחודי הזה שיש לאחרים, את הזיק, הניצוץ שמאפשר להם להפתיע בכל מה שהם עושים.

אז מה אם אתם לא נמנים על קבוצת האנשים האלו. לא צריך לדאוג. גם אם אין לכם את "זה" עדיין תוכלו לקנות מתנת לידה נהדרת, מקורית ונוגעת. אולי תצטרכו להתאמץ קצת יותר, לחקור קצת יותר אבל לא יותר מזה, וגם זה לא ממש נורא.

אז איך מרגשים יולדת?

לכאורה מאוד קל לרגש יולדת. היא בשלב בחיים שמאוד קל לרגש אותה, אחרי הנס המופלא הזה שקרה – הולדת תינוק חדש במשפחה. אבל בכל מה שנוגע למתנות ליולדת, צריך לחשוב קצת לפני שקונים. אז איך מרגשים באמת את היולדת?

תנסו לחשוב על היולדת ועל האישיות האינדיוודואלית שלה. מה היא אוהבת? על מה היא חולמת? מה היא רוצה? מה היא לא אוהבת? כמה היא חיכתה ללידה ולתינוק? איך היא התארגנה ללידה? מהמידע הזה אפשר להסיק הרבה פרטים.

תנסו לחשוב על התינוק הרך. תינוקות באים לעולם ותפקידנו לטפל בהם ולטפח אותם. תינוקות זקוקים לנו בכל פעולה – אכילה, שתיה, ניקיון, בטחון, שינה. אם תבינו שהמשפחה צריכה לדאוג לכל צרכו תוכלו לגזור מזה רעיונות למתנות מקוריות ואפילו שימושיות מאוד.

תנסו לחשוב על המשפחה. יש פה תינוק ואם שעברה לידה, אבל יש כאן גם משפחה שלמה – אבא, אחות, אח, דודים, סבים וסבתות וגם הם עוברים חוויה משמעותית בחיים לאחר שהגיע תינוק חדש. גם להם מגיע משהו….

נראה, אפוא, שכדי להביא ליולדת ולמשפחתה מתנת לידה מקורית ומרגשת אנחנו רק צריכים להתבונן טוב יותר בנעשה מסביבנו. יש לנו כל כך הרבה אפשרויות היום ושפש של מתנות ליולדת ולתינוק – כל שנותר לנו זה רק להושיט את היד ופשוט להתאים ולבחור.

 

Tags:
שתף: 0