אנחנו נמצאים בעיצומו של גל הגירה של ישראלים לחו"ל. חלק נוסעים לשפר את איכות החיים שלהם, חלק נוסעים כדי לעבור הרפתקה, חלק עוזבים לשליחות או למשפחה וחלק עוזבים בגלל ייאוש. כך או כך זהו אירוע בסדר גודל היסטורי שמפריד בין חברים ומשפחות בישראל. העולם הפך לכפר גלובלי קטן ואם חברה טובה או קרובת משפחה יולדת אך היא מעבר לים אנחנו מרגישים שאנחנו לא באמת יכולים לקחת חלק בהתרגשות הגדולה. עם תחושה אמנם אי אפשר להתווכח אבל עם המציאות והעובדות – אפשר גם אפשר. אנחנו מאמינים שאשר לשמור על מערכת היחסים הקרובה גם אם עוברים אל מעבר לים. היום יש לנו כל כך הרבה אמצעים לשמור על קשר, כך שאם באמת רוצים לקחת חלק בשמחה תתחילו בלרכוש מתנות ליולדת.

שלבים ברכישת מתנה ליולדת שנמצאת בחו"ל.

בשלב הראשון תחליטו על תקציב. מתנות ליולדת יש בכל מיני מחירים ובכל מיני גדלים. החליטו על תקציב ידוע מראש ותוסיפו לחישוב את התשלום עבור המשלוח (לרוב שירות המשלוח אינו מאוד יקר, לעתים הוא אפילו בחינם).

בשלב הבא חשבו על המתנה עצמה ליולדת. איזו מתנה תרצו להעניק לה אי שם בנכר? משהו שיזכיר לה אתכם, את החברות, את הקרבה והאהבה. חשבו מה החברה אוהבת? מה היא צריכה? מה יעזור לה? מה אין לה שם בחו"ל שיש לנו כאן בארץ?

בשלב הבא כנסו לרשת האינטרנט. תוכלו לחפש אתרים בעברית שעושים משלוחים לחו"ל או אתרים בינלאומיים שעושים משלוחים בינלאומיים. יש עתרי אינרטנט ייעודיים למחפשי מתנות ליולדת ובאמת שיש ברשת מבחר עצום של מתנות ליולדת ולתינוק.

כאשר אתם מבצעים משלוח מאתר אינטרנט בדקו את אמינות האתר. שהוא מאובטח, שפרטיכם ישמרו בסודיות, שיש עם מי לדבר שם ושאפשר לעקוב אחר המשלוח. כמו כן וודאו שיש אפשרות להחזיר מוצרים לחברה.

בין אם הזמנת באתר ישראלי או באתר בינלאומי חשוב שתבינו שהמשלוח יקח קצת זמן, לכן חשוב להערך מראש לאירוע.

לסיכום נראה שזו לא בעיה גדולה לשלוח מתנות ליולדת גם אם היא נמצאת הרחק מעבר לים, בחוץ לארץ. תודות לרשת האינטרנט אנחנו יכולים לרכוש מתנות ליולדת בזמן אמת ולהשאר מחוברים וקרובים גם לרחוקים מאיתנו פיזית.

 

Tags:
שתף: 0