יכול מאוד להיות שאין לכם ניסיון קודם ברכישת מתנה ללידה. ייתכן ואין לכם כוח לחפש יותר מדי וייתכן שפשוט אין לכם שום מושג מה קונים ליולדת. אין בעיה. אבל גם אסור לכם להתייאש או להרים ידיים. כאשר חברה טובה יולדת תינוק חדש אנחנו מאוד רוצים להשתתף בהתרגשות, ומתנה ללידה זה בדיוק מה שאתם צריכים כדי להראות שאתם אוהבים, דואגים ומשקיעים. אכן, הולדת תינוק חדש היא חגיגה אבל יש גם הרבה מה לעשות ולקנות ובדיוק בנקודה הזו אתם, החברים, נכנסים לתמונה.  הנה כמה רעיונות למתנה ללידה….אז רגע לפני שאתם אומרים נואש, קראו ותוכלו לקבל רעיונות נהדרים למתנה עבור היולדת.

מחפשים ומוצאים במהירות מתנה ליולדת

כשמחליטים לקנות מתנה ללידה ונרתמים למשימה החיפוש והמציאה יכולים להיות מאוד פשוטים ומהירים, ואין זה משנה באיזה תקציב מדובר. הנה כמה כיווני מחשבה שיפתחו לכם את הראש….ויכניסו אליו רעיונות חדשים, פשוטים ומרעננים.

רעיונות מעולם המים – שדה רעיוני אחד שאנחנו מציעים לשקול הוא עולם המים. לא, אנחנו לא מבקשים ממכם להרטב או משהו אלה רק לחשוב רגע על ים, בריכה, אמבטיה טובה. בתחום הזה אפשר לרכוש אין סוף מתנות ליולדת: דליים וכפות לים, מגבות מלטפות, שמפו וסבון גוף, בגד ים חמוד, צעצועים לאמבטיה וכו'.

רעיונות מעולם האופנה – התינוקות של היום הם לא התינוקות של פעם, היום יש לנו מותגים נחשבים וטרנדים שחלים גם הקטנטנים. כל תינוק צריך אוברול, גרביים, כובעים, גופיות, חולצות, מכנסיים, מעיל או אפודה, אין דבר כזה יותר מדי בגדים. התינוקות גדלים מהר מאוד וצריך להתאים להם בגדים. האימא הטרייה תשמח לקבל בגדים יפים להלביש לתינוק.

רעיונות מעולם האוכל וההזנה – כמו שכל תינוק חייב להתלבש ולהתרחץ הוא גם צריך לאכול ולשתות. בתחום זה יש לנו הרבה מאוד אפשרויות אם כי חשוב להתאים אותן לתינוק כל כך צעיר. ניתן לקנות בקבוקים, מוצצים, מעמד לבקבוקים, כרית לתינוק לשלב ההנקה ועוד. אם לא רוצים לרכוש מתנה ללידה עבור התינוק אז תמיד אפשר להעניק לאם ולמשפחתה זר של שוקולדים מתוקים או לשלוח להם הזמנה למסעדה טובה.

 

Tags:
שתף: 0